Esra Erol da Almanyalı Tuba Hanım

25 yaşında hiç evlilik yapmamış yüsekokul mezunu Almanya da yaşıyor.Evlendikten sonra kesinlikle Türkiye de yaşamak istiyor.Almanya ya dönmek istemiyor taliplerine duyurulur.

Tuba geçen yılda programa katılmış aradığı talibi bulamamış ve Almanya\’ya dönmüştü. Tuba Hanım damat adaylarından  Ensari\’ye talip olarak gelmiş ve yapılan bir şaka sonucu Ensari ile görüşmemişti.

Tuba Hanımın Kriterleri

31 yaş sınırı hiç evlilik yapmamış öğrenim konusunda belirli bir kriteri yok 

Tuba Hanım gözlerine baktığı zaman bu benim beklediğim damat adayım diyeceği kişiyi bekliyor.

Tuba Hanım iş konusunda ve ekonomik durum konusunda da belirli bir kriter belirtmiyor.Tuba hanım evlenip 3 erkek çocuk annesi olmak istiyor.

\"indir
Aradığı kişinin özelliklerinde esmer olmasını dile getiren Tuba\’ya

13 ocak 2014 te Kenan İmirzalıoğluna benzeyen talibi İlyas büyük beğeni topladı.

İlyas Bey  polis fotoğrafçısı , köpekleri çok sevdiğini söyledi.İlyas bey Kenan İmirzalıoğluna benzediğinden dolayı çokta mutlu olmadığını dile getirdi.

Tuba İlyas bey ile çaya gitti ve İlyas\’ı görünce gözlerinin içi güldü.Tuba beklediği kişinin geleceğine inandığını her zaman dile getiriyordu.Tuba Hanım ve İlyas Beyin kararı olumsuz oldu.

Tuba hanım aradığı aşkı bulamadığı için Esra Erolladan ayrıldı.Aradığı aşkın dışarda olduğunu düşünen Tuba Almanyaya ailesinin yanına döndü.Tuba Esra Erolun en en kısmetli gelin adayı idi ama aradığı ve beklediği aşkı gelmediği için artık canlı yayında yok bakalım zaman ne gösterecek.

Anahtar Kelimeler:


esra erol tuba | esra erol tuba almanya | esra erol tuba kimdir |


“Esra Erol da Almanyalı Tuba Hanım” için 6 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.