Sadettin Saran radyoları

Sadettin Saran tarafından Saran Holding bünyesinde kurulan Radyospor, futbol ağırlıklı olmakla birlikte sporun her dalından haberler ve programlar yayınlamaktadır. Spor dünyasının ünlü isimlerinin program yaptığı Radyospor, at yarışlarını da canlı anlatımla dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Şu anda sadece Türkiye\’nin batı kesimlerinde yayın yapmakta olan Radyospor, ulusal bir radyo olma yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.
Radyospor\’un internet sitesi www.radyospor.com olup her gün güncellenen içeriğiyle haber arayanlara geniş bir alternatif sunmaktadır. 2005 yılında internet üzeinden canlı yayına da başlayan Radyospor, www.radyospor.com internet sitesi üzerinden 7/24 canlı olarak radyo spor izlenebilmektedir.  VİKİPEDİ

Avşar Kızı, işlerine öyle sıkı sarıldı ki bu yoğunluğunun arasına bir de albüm sığdırdı. Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardığı \’Ben Büyük Aşklar Yaşadım\’ adlı albümü bütün müzik kanallarında yer alıyor. Radyolar da büyük ilgi gösteriyor. Albüm başarılı olmasa bu ilgi de olmaz. Ama gelin görün ki Saran Grubu radyoları bu başarıyı görmezden geliyor gibi! Hülya Avşar\’ın son albümüne yer vermeyen tek grup, Saran Radyoları. Türkiye\’nin en önemli 4 radyosunun sahibi olan Sadettin Saran\’ın bu durumdan haberi olup olmadığı bilinmiyor ancak bu durum insanların kafasında soru işareti oluşturdu.

Anahtar Kelimeler:


Sadettin Saran |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.