o ses türkiye gökhanın takımında çeyrek finale kalanlar kimler

\"Mert

Mert Demir

Adim Mert Demir. 26.01.1994\’de İstanbul Beyoğlu\’nda doğdum. Elazığlı\’yım. Ilköğretimimi 50.yıl Karabayir İ.Ö.O\’nda lise öğrenimimi B.evler Kemal Hasoğlu Lisesi\’nde tamamladim. Müzikle tanışmam 6 sene önce ailemin gitar hediye etmesiyle başladi. 6 sene içinde müzik zevkim ve yaptığım müzik başladığım halinden farklı bir hal aldı. Yarışmada amacım verilen her parçayı iyi bir performans sergileyerek noktalamak.

\"Abdullah

Abdullah Civliz

29 Mayıs 1986 yılında Kastamonu\’nun Tosya ilçesinde doğdum. Çalışmayı sevdiğim için, küçük yaşlarda yaz tatillerinde çıraklık yaptım. Televizyon tamircisinde, bıçakçıda, helvacıda, marangozda… Lise son sınıfa kadar Tosya\’da yaşadım. Küçük bir yer olduğu için sosyal imkanlarımız sınırlıydı. Bunun artısı hep onlarla vakit geçirdiğim için, kardeşlerim diyebileceğim arkadaşlarım oldu. Müzik,tiyatro ve futbol, hayatımın tamamıydı. 2005 yılında üniversite için Eskişehir\’e geldim. İşletme bölümü okurken bir yandan da fotoğrafçılık yaptım ve sanat müziği konserlerinin haricinde mehter takımıyla çalıştım.

\"Yasemin

Yasemin Demir

1978 yılında İstanbul\’da doğdum. 2 kardeşim daha var. Eğitimimi İzmir\’de tamamladım. Profesyonel olarak İzmir\’de solistlik yapmaktayım. Bu yarışma benim için hayatimin en buyuk şansı oldu. Acun Medya\’ya ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

\"Hasan

Hasan Doğru

26 yaşındayım, Zonguldak/Kozlu\’da doğdum ve büyüdüm. Aslen Ordulu\’yum. Zonguldak\’a dedem madende çalışmak için gelmiş. Solistlik ve oyunculuk her zaman hayalini kurduğum işler olduğu için liseden sonra Belediye Kültür Merkezi\’nde müdür olan komşumuz Abdullah Bey\’in yardımıyla Tiyatro Arın adlı grupta rol alıp, tiyatro sınavlarına çalışmaya başladım. Tiyatro sınavlarını iki kere denedim, başarısız oldum. İkinci denemenin ardından Zonguldak\’ta opera bölümünün açıldığını duydum. Ilk denememde sınavı kazandım ve opera bölümünün ilk öğrencilerinden ve ilk mezunlarından oldum.

\"Ersin

Ersin Yılmaz

21/11/1972 Gümüşhane/Torul doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Torul’da, Liseyi Gümüşhane/Kürtün Lisesinde okudum. Liseyi bitirdikten sonra, 1989 yılında Gebze’de oturmakta olan ağabeyimin yanına gittim. Gebze’ye geldiğim sene (1989) İstanbul Nışantaşı’nda halamın da bir tanıdığı vasıtasıyla bir yemek restaurantında işe başladım. Bir süre orada çalıştım. Memleketteyken kendi kendime bağlama çalıp söylerdim. İlk eleme röportajında da söylediğim gibi, bir akraba düğününde bağlama çalıp türkü söylemem üzerine, organizatör ağabeyimiz düğün salonlarında çalışmam için iş teklifinde bulununca ben de kabul ettim.

\"Nur

Nur Cennet Uçar

12.02.1990 tarihinde Kayseri\’de doğdum. 2 yasindayken babamin isi sebebiyle Mersin Erdemli\’ye geldik ve orada buyudum. Ailemin ilk cocuguyum benim haricimde iki kardesim daha var müzikle kucuk yasta tanistim cunku ben bir solist kiziydim. Çocukken hep babamin sarkilariyla buyudum ve bu da beni muzige tesvik etti. Basarili bir muzik gecmisim oldu ve bu durum beni O Ses Turkiye yarismasina surukledi. Ilk O Ses Türkiye yarismasina katildigimda istedigim basariyi gosteremedim. Talihsizlikler oldu ve onun uzerine ilk askimi trafik kazasinda kaybetmem beni cok olumsuz etkiledi ve kendimi tekrar toparlayabilmek icin muzige dort elle sarildim.

Anahtar Kelimeler:


ersin yılmaz doğum tarihi 1989 | ersin yılmaz kimdir nerelidir | ersin yılmaz o ses türkiye nereli |


“o ses türkiye gökhanın takımında çeyrek finale kalanlar kimler” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.