o ses türkiye ebrunun takımında kalanlar kimler

\"Cüneyt

Cüneyt Yıldarı

01-07-1970 tarihinde Mersin\’de doğdum. Baba tarafım Diyarbakır anne tarafım Mersinli. Dokuz yaşında müziğe başladım ve 34 yıldır hayatımı müzikle kazanıyorum. Türkiye\’nin birçok şehrinde bulundum. 2003-2005 yılları arasında İsviçre\’de bulundum.2005 yılında ailemle birlikte Ankara\’ya yerleştim. Sekiz yıldır müzik hayatımı Ankara\’da sürdürmekteyim.

\"Çiğdem

Çiğdem Bezci

20.10.1983 yılında Kütahya\’da doğdum. Çocukluğum Alanya\’da geçti. İlköğretim ve lise Eğitimimi Alanya\’da aldım. Umut Yüce adında bir abim var. 6 yaşından itibaren müzik ile ilgilendim. Elimden geldiğince müzikten kopmamaya çalıştım. Çok küçük yaşlarda okul balo ve müsamerelerinde şarkı söyledim. Abim izin vermediği için profesyonel olarak sahneye çıkamadım. Evlenmeden önce kötü bir kaza geçirdik. Su anda sağ bacağımda protez kullanıyorum. Uzun süren hastane sürecinden sonra evlendik. Sonra Allah bize bir evlat nasip etti.

\"Anıl

Anıl Can

16 Nisan 1993 tarihinde Bursa\’nın Gemlik ilçesinde doğdum. İlk öğrenimimi Gemlik\’te tamamladım. Balıkesir Üniversitesi\’nde 2 yıl otomotiv bölümü okudum hala daha devam ediyorum ve müzik öğretmenliğine hazırlanıyorum. 2 kardeşiz. Müziğe çok küçük yaşlarda oyuncak bir mikrofonla şarkı söyleyerek ve taklit yaparak başladım. Bugüne kadar müzik eğitimi almadım. 2005 yılında okulun sanat müziği korosuna katıldım. Lise son sınıfa kadar korolarda devam ettim. 2008 yılında düğün salonunda piyanist şantörlük ile hayatımı kazanmaya başladım. Balıkesir\’de üniversite okuduğum zaman bir çok barda solistlik yaptım.

\"Soyhan

Soyhan Bilgeer

Küçük yaşlarda müzikle tanıştım. Tahsilimi yine müzik üzerine yaptım. Tahsil hayatim boyunca birçok ünlü sanatçıya piyanomla eşlik ettim. 8 tane enstrümanı profesyonel kullanabilirim. 2009 yılında kötü hastalığa yakalandım. Daha sonra besteler yapmaya başladım. İçinde bulunduğumuz sene Altın Güvercin isimli beste yarışmasında 157 eser arasında finalist seçildim. Hayatimda en büyük anım; TRT tarafından düzenlenen ses yarışmasına katıldım 7 hafta yarıştım. Final gecesi öncesi Denktaş Bey vefat ettiği için yarışmadan kendi rızamla çekildim ve bu nedenle ikinci oldum. Şu an bir müzik dershanesinde müzik dersleri veriyorum.

\"Tamer

Tamer Gönüllü

Tamer Gönüllü 28.06.1984 İstanbul Ayazağa doğumlu olup aslen Ispartalı\’dır. Yıllardır Bursa\’da ikamet etmekte olup Bursa\’da solist olarak çalışmaktadır. Sesi çocukluğunda mevlüt okurken farkedilmiştir. 2007 yılında popstar yarışmasında derece almış; babasının vefatıyla birlikte evi geçindirmek için çalışmak zorunda olan Tamer bu sebepten albüm sürecini uzatmak zorunda kalmıştır. Kendi çabalarıyla 2013 nisan ayında bir albüm yaparak güçlü isimlerle çalışmış fakat promosyon aşamasında maddi zorluklar dolayısıyla albümü tanıtamamıştır.

Anahtar Kelimeler:


anl can twitter | tamer gönüllü kimdir | tamer gonullu nerde sahne alioyor |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.