Niran Ünsal Kimlerle Evlendi ?

İlk evliliğini şöhret olmadığı dönemde yapan Niran Ünsal ikinci evliliğini  Oğuz  Türküsev\’le yaptı. Evlenmeden önce bir dizi estetik operasyondan geçip kendilerini yenileyen ikilinin Taksim Hill Otel’deki düğününe akraba ve yakın dostları katıldı.

Niran Ünsal’ın nedimeleri büyük kızı Hande ve Peker Açıkalın’dan dünyaya gelen minik kızı Şeker oldu. Niran Ünsal’ın TRT’de keman sanatçısı olan annesi Nursal Ünsal Birtek kızının düğününe kemanıyla renk katarken, Niran Ünsal da eline mikrofonu alıp şarkılar söyledi.

İnce askılı, üzeri altın yaldız işlemeli bir gelinlik giyen Ünsal, kendisinin kullandığı gelin arabasının direksiyonuna geçerek, “Her zaman damatlar gelini kaçırır, bu sefer değişik bir şey yapalım dedik. Ben damadı kaçırıyorum. Mutluyuz, evlendik” dedi.

Üçüncü evliliğini İbrahim Gugu ile yaptı ve şu an halen onunla evli

Üç kız çocuğu sahibi olan Niran Ünsal, bu kez bir erkek bebek dünyaya getirecek. 3.5 aylık hamile olan ünlü şarkıcı, gazeteci eşi İbrahim Gugu ile büyük bir sevinç yaşadıklarını söyledi.

İlk eşinden olan kızını geçtiğimiz günlerde evlendiren Niran Ünsal’ın Peker Açıkalın’dan da bir kızı var. Niran Ünsal, İbrahim Gugu ile evliliğinden geçtiğimiz yıl Liva isimli bir kız bebek dünyaya getirmişti.

Niran Ünsal “Bera” (erkek) ile dördüncü kez anne oldu.

Bera’nın anlamı : fazilet, seçkin olma vasfı ve olgunluk anlamına geliyor.

Bera  kg 920 gr ağırlığında ve 43 cm boyunda doğdu.

Niran Ünsal’ın doğumunu Dr. Teksen Çamlıbel gerçekleştirdi. Bera bebek sezeryanla dünyaya geldi.

kaynak: milliyet | türkiye | neoturk

Anahtar Kelimeler:


niran unsal nereli | Niran Ünsal vıkıpedı | niran ünsal hayatı |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.