Neslihan Önder 1,5 aylık bebeğini aldırdı mı ?

Med Yapım’ın patronu Fatih Aksoy’un, güzellik kraliçesi Neslihan Önder’le gizli ilişki yaşadığı ve Önder’in bu beraberlikten bebek aldırdığı iddia ediliyor!

\"\"

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine göre; Yaklaşık beş aydır ilişki yaşadıkları öğrenilen ikili, ilk kez görüntülendi.

‘BEN BURADAN ATLARIM’DA TANIŞTILAR
Aylardır gözlerden uzak mekanlarda buluşmayı tercih eden çift, Etiler’de Harvard Cafe’deki buluşma anında görüntüledi. Her şeyden habersiz ikili, romantik bir yemek yerken objektiflere takıldı. Sevgililerin, altı ay önce Med Yapım’ın imza attığı ‘Ben Buradan Atlarım’ yarışması sırasında tanışıp hızla yakınlaştıkları öğrenildi.

1.5 AYLIK BEBEK ÖNCEKİ GÜN ALINDI

Arkadaşça başlayan ilişki, hızla aşka dönüştü. İkili hakkında bir de şok iddia var. Konuşulanlara göre Neslihan Önder, bir süre önce bu ilişkiden hamile kaldı. Önceki gün de 1.5 aylık bebeğini aldırdı. İşte bu son olay sonrası iki sevgilinin yollarının ayrıldığı söyleniyor.

ESRA EROL BEBEĞİNİ ALDIRDI MI

İdris Aliden sonra üçüncü gebeliğini yaşayan Esra Erol ikinci gebeliğinde düşük yaşamış bebeğini aldırmak zorunda kalmıştı.

Fakat şu anda haziran 2015 itibari ile yaklaşıl 3 aylık hamile ve sağlıklı bir gebelik yaşıyor ve bebeğini aldırmış olması söz konusu değil.Sadece şu an için karnı çok belirgin değil bundan dolayı gebelik yok mu sorularını akıllara getiriyor.

Anahtar Kelimeler:


Esra erol bebegını aldırdı |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.