Mustafaya gelen heyacanlı talibi Sedef 6 ocak 2014


Mustafa için gelen Sedef heyacanlı halleri ile çok dikkat çekti.Annesi sakın canlı yayına çıkma dedi ama canlı yayına çıkmazsan Mustafayı göremezsin denmesi üzerine canlı yayına çıktı ve çok komik ve sempatik halleri ile dikkat çekti.

Sedef 21 yaşında ve devlet memuru muhasebeci. Sedef anne seni çok seviyorum dedi. Mustafa da devlet memuru olmasından ve güzel gözlerinden etkilendi ve çaya çıkardı.

Sedef esmer güzeli sempatik halleri ile çok beğendi.Sedef anneme ilk söylediğimde şaka yapıyorsun dedi ve güldü. Arkada görüş olursa orda olsun dedi. Mustafayı çok beğenerek ve severek geldim dedi. 21 yaşında yüsekokul mezunu hiç evlilik yapmadı kamu personeli.

Esra Erol açalım mı paravanı değinde şimdi mi dedi ve açmayın dedi.Paravan açıldığında lütfen bakmayın dedi ve çok utandı.

7 ocak tarihli canlı yayında Esra Erola çıkan Sedef ve Mustafa\’nın son kararı olumsuz Sedefin açıklamaları ise şu şekilde

Sedef gördüğü ilgiye çok teşekkür etti bizim oğlan dururken neden çıktın dediler dedi.Ben Mustafadan ekranda etkilendiğim kadar etkilenmedim dedi. Elektrik almadım dedi.

Sedef Mustafa ile olmaz her şey gönlüne göre olsun dedi.

Mustafa ben daha ağır başlıyım Sedefte çok hareketli dedi. Sedef Mustafa benimle çok ilgilendi ama olmadı dedi. Sanki Mustafa bana talip gelmiş gibi davrandı çok ilgilendi dedi ama bu ilgi Sedef\’in Mustafaya evet demesine yetmedi ve kararı olumsuz oldu.

Mustafa ise ailen sana karışmamış ve temiz bir insan yetişmiş dedi.Mustafa ile Sedef yollarını ayırdı ve olmadı.

twitter yorumları:

Esra Erol\’daki gelin adayı beni gülmekten öldürdü. sen nasıl birşeysin yaa 🙂

Esra Erol\’daki kız çok tatlı lan.

#esraerol  normalde vaktim olmaz izleyemem :)) ama suan keske hep.izlesem hergun su sedeften bitane ciksa rekor kirarsin 🙂

Esra erol yıkılıyorrrrr

Baba esra erol da bi kiz var sedef diye altima isicem simdi yaaa

Not: neoturk yayın ekibi olarak da bu sezon esra erol\’un programına gelen en eğlenceli gelin adayı olduğunu düşünüyoruz. Allah kısmetini açık etsin Sedef !

Anahtar Kelimeler:


esra erol sedef mustafa | esra erol sedef | esra erol tubanın talipleri |


“Mustafaya gelen heyacanlı talibi Sedef 6 ocak 2014” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.