Meryem Üzerli doğurdu

Güncelleme:

Sabaha karşı doğum yapan ve sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getiren Meryem Uzerli, kızına Lara ismini koydu.

Uzerli, Instagram sayfasından kızının elinin fotoğrafını paylaşarak şu notu yazdı:

\"920675_0a56c8a6a44c331d6b6166ade6be3da2\"

\’Hosgeldin bu dünyada benim sevgili canim LARA UZERLI. 10.02.2014 dogdun. Ben allaha o kadar tesekkür ediyorum ki – saglikli dünyaya geldin!!! Ben allaha tesekkür ediyorum , cünkü bana güc Verdi : seni birinci gün den itibaren koriyabildim : yasiyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim cok yakin arkadasim Ana dogum da yanimdaydi ve tüm aileme, arkadaslarima ve SIZE : tesekkür etmek istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin … Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!! istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin … Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!!\’


Aralık 15 itibari ile 6,5 aylık hamile olan Meryem Uzerli şubat 15 gibi doğum yapacak.Bir kız çocuğu bekleyen Meryem Uzerli Can Ateş ile halen görüşmüyor ve bebeğini doğurmakta çok kararlı.Bebeği ile bir bez reklamında oynayan Meryem Uzerli çekimler için Türkiye\’ye geldi.

Meryem Uzerli , hamilelik haberleri döneminde kendisini fotoğraflayan arkadaşı Urban Ruths’a bu kez Berlin “Klärchens Ballhaus”da poz verdi. Hamileliğinde 6,5 ayı geride bırakan ve kızını Şubat ayında kucağına alacak olan Uzerli, siyahlar içinde objektif karşısına geçti.

Meryem Uzerli Şubat ayının ikinci haftasında bebeğini kucağına alacak.Bebeğin babası doğuma günler kala kızınıza sahip çıkacak mısınız sorusunun sorulması üzerine

Kızımın üzerime yazılmasının haricinde maddi ve manevi her yönden yanının da olacağım dedi.

Meryem Uzerli normal doğum yapmakta bir hayli ısrarlı.

8 şubat 2014 de instagram da paylaştığı fotoğrafta Artık hiç bir şey göremiyorum diyerek takipçilerine gebeliğinin son günlerini son hallerini paylaştı.

\"meryem

Anahtar Kelimeler:


meryem uzerli doğurdu mu | meryem uzerli doğum yaptımi | Meryem uzerli doğurdumu |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.