kurt seyit ve şura hangi kitaptan diziye uyarlandı – ilk dans

Yabancı sinema ve dizilerde sık sık karşılaştığımız kitaptan uyarlama dizi ve filmlere son dönemlerde Türk yapımcı ve yönetmenlerde önem vermeye başladı. Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan ve büyük beklenti yaratan yine bir kitaptan uyarlama olacak Kurt Seyit ve Şura dizisi de bu dizilerden biri olacak.

\"Kurt-Seyt-ve-Şura\"

 

Dizileri ve yakışıklığı ile halkın sevgilisi olmaya başarmış Kıvanç Tatlıtuğ’u Kurt Seyit ve Şura dizisine dahil etmeyi başaran Ay Yapım’ın, Nermin Bezmen’in “Kurt Seyt ve Shura” adlı kitabından uyarladığı dizide yüzyıl başı Rusya’sından 1920′lerin İstanbul’una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesi konu alınacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü Kurt Seyit karakterini canlandıracağı hikayede; Kurt Seyit’in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Yine tutkulu, zorluklarla, acı dolu bir aşk hikayesinde, kendinizi bu çiftin kavuşmasını beklerken dua ediyorken bulabileceğiniz Kurt Seyit ve Şura dizinin, ilk fragmanı yılbaşı gecesi 01 Ocak 2014 günü yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura’nın ilk görüşme ve dansıyla alevlenen aşklarının başladığı bu görüntüler yazımızın devamında keyifle izleyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:


Kurt Seyit Kimdir |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.