Gelecek Okumaları

kadir doğulu\’nun yeni sevgilisi neslihan atagül kimdir ?

\’Fatih Harbiye\’ adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı.

Sevgililer, Asmalımescit\’teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sisore Karadeniz Pide\’de çorba içti. İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtı. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Çevredekiler araya girerek gerginliğin yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi bir taksiye binerek uzaklaştılar.

\"\"
Fatih Harbiye dizisinde yer alan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, en son Line reklamlarında oynamıştı. Doğulu\’nun oynadığı reklam sosyal medyada çok konuşulmuştu. Reklamda otobüse binen Doğulu, yakışıklılığıyla genç kızları bayıltıyordu.

\"\"

Anahtar Kelimeler:


neslihan atagül | neslihan atagül sevgilisi kim | kadir doğulu ve neslihan atagül sevgilimi | neslihan atagül ve kadir doğulu sevgilimi | neslihan atagül sevgilisi | kadir do?ulu sevgilisi kim | Kemal Dogulu ve Sevgilisi |
Kategori: Fatih Harbiye

Benzer Konular

Dilara Öztunç kimdir ? Fatih Harbiye – Pelin

Dilara Öztunç kimdir ? Fatih Harbiye – Pelin

Doğum Tarihi :17 Mart 1989 Doğum Yeri:  İstanbul Eğitim: Üniversite Hayatı boyunca İstanbul’da olan oyuncu...

Pınar Dikici hakkında tüm bilgiler ve bilmedikleriniz

Pınar Dikici hakkında tüm bilgiler ve bilmedikleriniz

- Doğum Yeri : İzmir – Doğum Tarihi :  18 Nisan 1986 – Kaç yaşında : 27...

Neslihan Atagül Kimdir ?

Neslihan Atagül Kimdir ?

\’Fatih Harbiye\’ adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç...

Fatih Harbiye Şahika Kimdir ?  Pınar Dikicinin Yaşı Boyu Kilosu ve Nereli

Fatih Harbiye Şahika Kimdir ? Pınar Dikicinin Yaşı Boyu Kilosu ve Nereli

Fatih Harbiye dizisi Neriman\’ın halasının kızı olarak çıkan Şahika karakterini canlandıran isim güzelliği ve başarısı...

Yorum Yazın
Yukarı