İnan ile Behnaz neden ayrıldı

Yurtlarda büyüyen memur olan İnan ile İranlı Behnaz loca aşkı oldular ve nişanlandılar fakat 6 ocak 2013 canlı yayında ayrılıklarını dile getirdiler.

inan ile Behnaz birbirine çok yakıştırıldılar.Fakat olmadı.Behnaz canlı yayına çıkmadı İnan da bu kesin sonlandırma dedi.Çok fazla efor sarfettim.Evlilik en ciddi kararlardandır dedi.Fikirler ön plana çıkması çok önemli biz buralarda çok fazla takıldık iletişim kopukluğumuz vardı.Aydınlatıcı konuşmalarımız olmadı.bir şeyi nerede başladıysam orada bitirme taraftarıyım dedi.Behnaz İnan ve Esra ya selam verdi.Behnaz herkesi çok selamlıyorum.Benim orada olmama nedenim sınavlarım ,biz inan bey ile ortak bir noktada buluşamadık dedi.Biz i,kimiz ortak bir karar hiç alamadık birey olarak ikimiz çok iyiydik ama birlikte iyi değildik dediler.

İnan Behnaz için hep derin düşüncelerdeydi dedi.Behnaz ben karakter olarak düşünceye önem veriyorum İnan bey çok iyi bir insan ama olmadı dedi.

İnan bizi yakıştıran çok insan var çok kişi üzüldü ama tanıma aşamasında olmadı dedi.Saygı çerçevesinde ayrıldılar birbirlerine herhangi bir saygısızlık olmadı.

\"Fotoğraf:

\"esra\"

Anahtar Kelimeler:


esra erol inan ve behnaz neden ayrildi | esra erol inan güçlü | esra erol inan soyadı |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.