Huban Öztoprak hangi dizilerde oynadı

Öztoprak\’ın \”Elde Var Hayat\”, \”Sınav\”, \”Son Ağa\”, \”Vision\”, \”Hava  Limanı İyi Uçuşlar\”, \”Taksi\” ve \”Hayat Bilgisi\” dizileri ile \”Büyük Günah\”,  \”The  İmam\”,  \”Adab-ı Muaşeret\” ve \”Memleket Hikayeleri-3 Kız 1 Ana\” adlı sinema  filmlerinde rol aldığı öğrenildi. Marmaris\’teki trafik kazasında ağır yaralanan 26 yaşındaki tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak, 5 gündür yaşam mücadelesi veriyor.

28 Aralık 2013 Cumartesi günü Datça\’ya gösteriye giden 10 kişilik İstanbul Kumbara Görsel Tiyatrosu grubunu taşıyan minibüs, Marmaris\’te hafriyat kamyonuyla çarpıştı. 8 kişinin yaralandığı kazada Huban Öztoprak, arka koltukta sıkışarak ağır yaralandı.
Kazanın ardından kaldırıldığı Marmaris Yücelen Hastanesinde tedaviye alınan Öztoprak\’ın sağlık durumunda bir iyileşme olmadığı öğrenildi.
Hastanenin başhekimi Tolga Çakmak, hastanın bilincinin hala kapalı olduğunu, yaşama solunum cihazına bağlı şekilde tutunduğunu söyledi. Genç oyuncudan uyanacağına dair şimdilik bir işaret almadıklarını ifade eden Çakmak, \”Hastanın bitkisel hayatta olduğunu söyleyebiliriz. Doktorlar olarak elimizden geleni yapıyoruz\” dedi.

MİLLİYET

Anahtar Kelimeler:


huban oztoprak hangi dizilerde oynadı | huban oztoprak hangi dizide oynadi | huban öztoprak oynadığı diziler |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.