Esra Erolda Sevda Hanım kimdir nerelidir

Esra Erol\’un genç gelin adaylarından Sevda 1 evlilik yapmış ve çocuğu yok.

İranda yaşayan Sevda Mustafa\’ya talip olarak geldi ama Mustafa ile kararları olumsuz oldu.

Mustafa ailesinin bu birlikteliği onaylamadığı söyledi.

Sevda Hanımın talipleri bir hayli fazla ve beğenilen ve talep gören gelin adaylarından.

Sevda Hanım düzenli geliri olan maddi sıkıntısı olmayan aile bağları kuvvetli kendisini huzur ve mutluluk içinde yaşatacak damat adaylarını bekliyor.

\"Fotoğraf:

Anahtar Kelimeler:


esra erol seba soyadi | iranlı sebanın soyadi | esra erol sebanın soyadı | esra erol seba kac yasinda | sebanin soyadi |

6 comments

  • sevda hanım , esra erolun programını sevdiğiniz belli , uzun yorumları da seviyorsunuz.
    düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler…

  • birde evlenme prog.larında yaşlı, boşanık, çocuklu kadınlar gözde bekarlar tukaka. normalde bunları kimse istemez evlenme prog.da gene çok önemliler. hayriye var ya diyordu normal hayatta bana hep küçük bekarlar geliyor, ben boşandım çocuğum var. ayy sana gelenler enayi ne işleri var boşanıkla. öyle dicek tabi kendini abarttırıyor prog.da. güzin abla köşesinde okumuştm bir kadın boşanıktı sevgilisinin annesi babası o kadını istememiş boşanık diye. çok bilmiş o kadar istememişler ki kendini vebalıya benztiyordu ben vebalımıyım diyordu evlenme prog.larına çık gözde olursun. bu dünya tersine dünya modası eskiden insanlar cins değildi, ya biz anlamıyorduk.

  • bu prog.da birtane yaşlı kadın vardı gelin adayı isim vermeyim bunlar yüzünden başımı belaya sokmam. çocuklarıyla konuşmuyordu birde kader modasını başlattı bu kadın başlattı yamuk. kaderim buymuş diyor. birde insanlara nasıl saldırıyor insanlara saldırcağına haksızlığı kabul etmesin yamuk.

  • kadınları hep haklı gösteriyorlar hep çalışyor, dayak yiyor. aman ne çalışmak 1 kişi çalışmış hayret nasıl çalıştı bunları hep modern geçinenler abartıyor bunlara inanmayın bunlara inananlar yolda kalır birkere inandım yolda kaldım. dayak olayı vardı bir kadın dayak yemiş hemde ünlü kadın. aa yiyeyim önemli değil diyor o zaman anladım işte abarttıklarını aslında kadınların haksızlığa uğradığına inanmıyordum ne bileyim inanmıyorum çok abarttıkları için inanmıştım ama artık bu dayak olayında sonra inanmıyorum.

  • ay bu evlenme prog.larına gelen insanlar cins cins tek gelen olsun, talip olarak gelen olsun bunların sonu gelmez doğanın kanunu çünkü.ama 1 2 tane söyleyim durduk yerde saldıranlar var neymiş bu kadar durduk yerde saldırmak bunlar bizden beter biz bile durduk yerde saldırmıyoruz sırf düşmanlara saldırıyoruz birde düzgün yalancıları var. birkere bir insan insanların çapkınlığını söyledi iğrenç suratlı adam nasıl kızdı adını söylemeyim böyleler yüzünden başımı belaya sokmam .ama tanınıyor. böyle insanları çekemem. birde sessizlerin sesiz olduğuna bakmayın yapıları böyle bunlar aslında dengesiz genel olarak diyorum. sessiz çekilmez çok konuşkanda çekilmez.

  • bu sevda hanımın neyine geliyorlar çok merak ediyorum sevda hanım konuşmayı bilmiyor. birde tutturmış türkçem yok türkçesi var ne dediği anlaşılıyor merak etmesin. hele bugün gelen talibi tam enayilik yanlış anlaşılmasın demek istediğimiz sevda hanıma değmez. konuşkan annesiyle gelmiş anneside konuşkan. yazık konuştu konuştu sevdanın aklı havada takmış yorum alayım alamadı. sonradan aldı neyse .paravan açılmıştı yorum alayım diyor zaten konuşkan olmadığı belliydi bugün tam meydana çıktı. insanlarıda zıvanadan çıkardı. zaten böyle donuk insanlarla bu işler yürümez eninde sonunda ayrılırlar. donuk insan çok sıkıcıdır. çok konuşkan insanda sıkıcıdır. orta olalım ya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir