esra erolda mustafa sedef karar anı 7 ocak 2013

Heyecanlı ve doğal haliyle tüm stüdyo’yu kendine hayran bırakan Sedef hanım, izleyicileri ve Esra Erol’u çok güldürdü.
Geldiği andan itibaren herkese selam veren sempatik gelin adayı, Esra Erol’un tüm çabasına rağmen heyecanını yenemedi. Masum ve sempatik gelin adayı, Esra Erol’u yanından ayırmak istemedi.
Esra Erol’un çok tatlısın, çok güzelsin sözlerinin ardından, paravan açıldı. Mustafa bey’i gördüğünde ise heyecandan adeta dili tutulan Sedef hanım, ‘bakmasın utanıyorum’ dedi. Yakışıklı damat adayı Mustafa bey Mevlana’nın sözünü paylaştı. “Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi görün. İşte olduğu gibi görünen gelin adayı” diyerek Sedef Hanım’ı çaya davet etti.

Sedef söz aldı ve lütfen bölme dedi.Anlatmaya başladı.Mustafa bütün talipleri senin için reddettim görüşmeyeceğim dedi.Bana çok yakın davrandı sanki o bana talip olarak gelmiş gibi oldu dedi.Gördüğü ilgiye çok teşekkür ederim bizim oğlan dururken neden çıktın dediler dedi.Ben Mustafadan ekrandan etkilendiğim kadar etkilenmedim dedi.Elektrik almadım dedi.

Sedef Mustafa ile olmaz her şey gönlüne göre olsun dedi.Mustafa ben daha ağır başlıyım Sedefte çok hareketli dedi.Sedef Mustafa benimle çok ilgilendi ama olmadı dediler.

Mustafa ise ailen sana karışmamış ve temiz bir insan yetişmiş dedi.Mustafa ile Sedef Yollarını ayırdı ve olmadı.

Yorumlar Esra Erol Facebook sayfasından alınmıştır.

HAcer Kantarcı hakkinda hayirlisi olsun RABBIM gonlune gore versin … sedefde cok tatliydi

Soner Leyla Selli mustafa kesinlikle sedefke evlenmeli cok yakistilar sedef cok tatli cok guzel ve temiz saf evlensinler bence lutfen    Taner Pınar Siyah Kesinlikle katılıyorum. . O anne Merhaba dedikçe biz kahkahalar bogulduk. . Ben senelerdir eşimle bu programı izlerim. Hiç böyle heyecanlandıran bi bölüm izlemedik. . Lütfen Sedef. ..Sedef. . Sedef

Beste Özgen Mustafa Bey keşke azcık daha yaşı büyük olsaydı ..

Selma Gültekin saatlerce izleyebilirim sedefi çok sevdim hem güzel hem saf ve temiz..

Sumisali Çiçek Mustafa sonunda doğal bi insan buldun sedef çok tatlı bence yakistinz..

Anahtar Kelimeler:


esra erol sedef mustafa karar anı | esra erol mustafa sedef karar anı | esra erol mustafa hamdi Sedef karar ani |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.