Esra Erolda Halil

\"\"

Esra Erolda Halil özel güvenlik görevlisi 31 yaşında hiç evlilik yapmamış ve İstanbul da yaşıyor.Gülsüm ile çok yakıştırılan Halil Gülsüm ile olmaz dedi ve olmadı Gülsüm evlen benimleden ayrıldı.
Halil ben evleneceğim kişiye sadakat gösterim yapmacık değilim sevdim mi tam severim dedi.
Stüdyodaki adayları da eleştiren Halil hepsi yapmacık davranıyor ben öyle değilim dedi.Halil arayıpta geleceğim sözü verip gelmeyen taliplerine de çok sitem ediyor.Onca sitemden sonra Halil Gülsün\’e olan aşkını söyledi.

Halil Gülsün\’e aşkını ilan etmiş ve birliktelik yaşıyorlardı fakat Halil\’in annesinin Gülsünü istememesinin sonucunda HAlil ile gülsün arasında soğuk rüzgarlar esiyor.Gülsün Halil\’i çok sevdiğini annesi ile tanıştığını annesinin kendisini çok sevdiğini söyledi.Halil de annem herkese öyle davranıyor dedi.Ben maddi durumunu sıkıntı yapmıyorum Halil\’i çok seviyorum dedi.

Halil ; gülsün istiyor ki biz sürekli konuşalım hep beraber olalım istiyor.Baş aktörler annelerimiz benim annem canlı yayında Gülsün\’ü rencide etmek istemedi.Halil Gülsünden çok şikayetçi onun davranışlarından pek memnun olmamış Gülsün\’ü canlı yayında rencide eden konuşmalar yaptı.Gülsün\’ün kendine göre olmadığını anlatmaya çalıştı.

Gülsüm\’ü sevmem evleneceğim anlamına gelmiyor gülsün bana öyle şeyler anlattı ki geçmişle ilgili konuşmak istemiyorum dedi.Halil anlatıkları bizi ileri götürmez anlattığı şeyleri cesareti varsa anlatsın bu iş olmaz ben mantıkla devam etmek istiyorum dedi.

Gülsün Halil\’i parası olmadığı için rencide ettiğini düşünen Halil Gülsün bana öyle şeyler söylediki bu işler olmaz dedi.

Esra Erolda sizin görüşmeniz bundan sonra kesinlikle yasak dedi.Gülsüm ağladı ve canlı yayından üzülerek ayrıldılar.

Anahtar Kelimeler:


esra erol halil | esra erol gulsum ve halil | halil ile gülsün neden ayrıldı |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.