Esra Erol İkinci Bebeğin Cinsiyeti Neydi ?

Esra Erol\’un ikinci bebeğinin cinsiyeti KIZ.

Esra Erol ilk gebeliğimde bebeğim olsun diye heyecanlıydım bu bebeğiminde kız olmasını istiyordum dedi ve kız çocuk müjdesi verdi.

güncelleme: Esra Erol\’un ikinci bebeğinin kalbi durdu ve düşük yaptı.

Esra Erol ilk çocuğu İdris Ali\’yi  Epidural sezaryan yöntemi ile dünyaya getirdi.

Ünlü sunucu Esra Erol, sunduğu \’Esra Erol\’la Evlen Benimle\’ programında hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Erol, \”Hayatımda iyi günümü de kötü günümü de burada sizlerle paylaştım. Sizi ailem bildim. Siz de beni öyle. Şimdi izleyeceğiniz klipten sonra konuşmama tekrar devam edeceğim\” dedi ve hamile olduğunu açıkladı. Gözyaşlarına hakim olamayan güzel sunucu, 12 haftalık hamile olduğunu söyleyerek,  \”Günlerdir bunu nasıl açıklayacağımı düşünüyordum. Arkadaşların aklına böyle bir şey geldi. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin\” dedi.

Esra Erol 24 aralık 2013 de bebeğinin cinsiyetini öğrendi.Kesin olsun diye gebeliğinin dördüncü ayına kadar bekleyen ve bu konuda acele etmeyen ünlü sunucu bana nasıl bu zamana kadar dayanabildin diyorlar bende kesin sonuç olması için bekledim dedi ve kız çocuk doğuracağını kendisi için asıl önemli olanın sağlıklı ve ahlaklı imanlı bir çocuk olmasını istediğini söyledi.

güncelleme: Esra Erol\’un ikinci bebeğinin kalbi durdu ve düşük yaptı.

Anahtar Kelimeler:


esra erol un bebeginin cinsiyeti | esra erolun bebeğinin cinsiyeti ne | esra erol dourdu |


“Esra Erol İkinci Bebeğin Cinsiyeti Neydi ?” için 6 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.