ebru gündeşin kocası tutuklandıktan sonra en son durumu nedir ?

İstanbul Başsavcılığı\’nın talimatıyla başlatılan \’Rüşvet ve Yolsuzluk\’ soruşturması kapsamında gözaltına alınan 49 kişi arasında sanatçı Ebru Gündeş\’in eşi Reza Zarrab da yer alıyor.

\"Ebru

FENALIK GEÇİRDİ
İş bağlantıları için devletin çeşitli kademelerinde 142 milyon TL rüşvet dağıttığı iddia edilen işadamı Zarrab, önceki gün yapılan baskında evinden alınarak emniyete götürüldü. Reza Zarrab\’ın İstanbul Emniyet Müdürlüğü\’ne götürülmesinin ardından, eşi Ebru Gündeş de fenalık geçirdi. Özel bir hastaneye kaldırılan Gündeş, akşama kadar tedbir amacıyla müşahade altında tutuldu.

EŞİYLE 2 DAKİKA GÖRÜŞTÜ
Akşam saatlerinde hastaneden yakınlarıyla ayrılan Gündeş, soluğu İstanbul Emniyet Müdürlüğü\’nde aldı. Eşini görmek istediğini ifade eden Gündeş\’e yetkililer sadece iki dakika izin verdi.

Rüşvet ve yolsuzluk iddiasıyla başlatılan 17 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi\’ne giren eşi Reza Zarrab\’ı her gün görebilmek için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı\’ndan özel izin alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, yılbaşı için verilen 4 günlük açık görüş için cezaevine gelmedi.

Yılbaşı gecesi ifade vermek için Vatan Caddesi\’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü\’ne gidip 2 saat sorgulanan Gündeş\’in bu olaydan sonra psikolojisinin bozulduğu bu nedenle ziyarete gelmediği iddia edildi.

Anahtar Kelimeler:


ebru gündesin kocasi neden tutuklandi | ebru gundesin kocasi | ebru gündesin esi neden tutuklandi |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.