Ebru Gündeş\’in kocası Reza Zarrab hapiste

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında adliyeye sevkedilen 9 kişinin, Cumhuriyet Savcısı Celal Kara tarafından yapılan sorgulama işlemi sona erdi.

İfadesi alınan 9 kişiden 2\’si serbest bırakıldı. Şüphelilerin 7\’si ise tutuklanması talebiyle mahkemeye sevkedildi.

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasından dolayı göz altına alınan iş adamı yolsuzluk ve rüşvet suçlarından hapiste bulunmaktadır.

Bu gelişmelerin ardından Ebru Gündeşin kocası Rıza Sarraf (Reza Zarrab) için tutuklama kararı çıktı ve Ebru Gündeşin hayatı alt üst oldu sıkıntılı günler başladı.Onca olumsuzluğa rağmen Gündeş kocasına sahip çıktı ve hapishanede görüşmeye gitti.1,5 saat hapiste kalan Gündeş kocasının elini hiç bırakmadan ağladı  o ses Türkiye\’nin canlı yayınına katılan Gündeşin açıklamaları ise şöyle;

“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor.”

Hürriyet\’in haberinde ise Rıza Sarraf ile ilgili başka bir iddia var

Tolga Karel\’in Azeri eşi Günay Musayeva, konuk olduğu \’Söylemezsem Olmaz\’ programında Reza Sarraf hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı.Reza Sarraf\’ın eski sevgilisi Günel ile yakın arkadaş olduğunu belirten Musayeva; \” Reza Bakülü değil. Zaten konsolosluk açıklama yaptı. Günel\’e Reza Sarraf tarafından büyük bir haksızlık yapıldı, . Reza Sarraf, Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses gibi isimlerle Günel sayesinde tanıştı. 8 senesini verdi ama ondan bir şey almadı. Ebru Gündeş için yalılar konuşulurken Reza, Günel\’e bir çiçek alsaydı keşke!\” dedi.

Reza Sarraf\’ın, Azerbaycan\’da yakın dostlarını da dolandırdığını belirten Günay Musayeva \” Dolandırılan arkadaşlarımın da çocuğu vardı. Reza onları da mağdur etti. Bunlar Azerbaycan\’da bilinen şeyler. Bence o şimdi hak ettiği yerde \” dedi.

\"\"

Anahtar Kelimeler:


ebru gündesin kocasi neden hapiste | reza zarrab kac yil hapis | ebru gundes kocasi hapis |


“Ebru Gündeş\’in kocası Reza Zarrab hapiste” için 5 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.