demet akalın kaç yaşında hamile kaldı ?

Hürriyet’ten Ayşe Arman’a röportaj veren Demet Akalın, hamilelik sürecinde eşi Okan Kurt’la yaşadıklarını anlattı. Yıllardır konuşulan ‘çift cinsiyet’ tartışmalarına cevap veren Akalın’ın verdiği pozlar da oldukça dikkat çekici.

Akalın, Arman’ın, ‘Hakkında, ‘iki cinsiyetli’ diye dedikodular, hatta haberler çıktı? Ne iş?’ sorusuna şöyle cevap verdi:
Üç sene önce mutfakta duruyorum, Ömür Varol aradı, ‘Seni bir dergiye kapak yapıyorlar! Doktorunu bulduk!’ dedi. ‘Ne doktoru?’ dedim. ‘Çift cinsiyetliymişsin Demet!’ dedi. ‘Hadi yaaaa!’ dedim. ‘Bu kadar zaman, adamlar niye uyanmamış peki!’ Ciddiye almadım, telefonu kapattım. O dergi de hiçbir zaman çıkmadı. Ama bu pis dedikodu etrafta dolaştı, durdu. Geçen gün Okan’ı arıyorlar. Adama, ‘Karın çift cinsiyetli mi?’ diye soruyorlar. Okan da dinliyor bunları. Bir an delirdim. Aldım telefonu elime. ‘Kardeş, ne diyorsun ya!’ dedim. ‘Bu zamana kadarki kürtajları n’apacağız? Ya da şu anda karnımdaki bebeği!’ Sen bunu benim kocama nasıl sorabiliyorsun abi!

En komiği, Okan o gazeteciye, ‘Ya ben büyük adammışım, erkeği bile hamile bırakabiliyorum!’ dedi. Böyle normal anlattığıma bakma, gerçekten çok ayıp şeyler bunlar..

Demet Akalın 41 yaşında hamile kaldı 5 aylık hamile (röportaj yapıldığında)

Anahtar Kelimeler:


demet akalın kaç yaşında anne oldu | demet akalın yaşı | demet akalın kaç yaşında doğum yaptı | demet akalın yaş | ebru gündeş kaç yaşında hamile kaldı |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir