Damla Buket Çakıcı kimdir ?

İmparator İbrahim Tatlıses, iki yıl önce evlendiği Ayşegül Yıldız\’la geçen hafta Küçükçekmece 3\’üncü Aile Ceza Mahkemesi\’nde tek celsede boşanmıştı. Çift, anlaşmalı olarak boşandıklarını ve ihanetin söz konusu olmadığını söylemişti.

\"\"

Ancak geçen günlerde Oya Aydoğan\’ın Tatlıses\’in evlenmeden önce hayatında olan bir kadını unutamadığı ve Yıldız\’ın evliyken onları Anadolu yakasındaki evde yakaladığı açıklamaları kafaları karıştırdı.

Oya Aydoğan\’ın adını söylemekten kaçındığı bu kadının Tatlıses\’in, iki yıl önce Maslak\’ta silahlı saldırıya uğradığı sırada yanında olan ve yaralanan Damla Buket Çakıcı olduğu konuşuluyor. İddialara göre Tatlıses\’in birlikteliğini Ayşegül Yıldız öğrenmişti. İkisini aynı evde yakalayan Yıldız, bu olayın hemen ardından boşanmak istediğini söyledi.

Yıldız\’ın Tatlıses\’ten nikah öncesi tek bir isteği vardı, Damla Buket Çakıcı\’yı işten çıkarması. Bunun üzerine şarkıcı yıllardır yanında çalışan asistanının işine son vermişti. Çakıcı\’nın evlilik haberini alınca fenalaştığı basına yansımıştı.

Anahtar Kelimeler:


Damla akc | damla buket çakıcı kimdir | damla buket çakıcı biyografisi |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.