Site İçinde Ara


Cep Telefonu Mıknatıslı Yap-Boz Uygulaması – Proje 002

Bu yazılım ve uygulama geliştirme işlerinde sadece olayı yazılımcı/programcı üzerine yüklemek her zaman haksızlıktır.

Bir yazılımcı olayın işleyişinden sorumlu olurken ona fikirleriyle yön verecek ve yapılması istenen işin zamanın ve düzgün bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacak kişilere de ihtiyaç vardır.

Ülkemizde bu birliktelik tam sağlanamadığından bazı sıkıntılar ortaya çıkmakta yazılımcılar belki hiç alakaları olmayan işlerle uğraşmak zorunda kalmaktadır.

Bu proje aslında uygulama geliştiricilerin acaba ne yapsam dediği bir anda işe yarayacak bir fikirdir ve ticari yönüde olduğundan bu projeye hayat verecek kişi maddi getiri de elde edebilir.

“Cep Telefonu Mıknatıslı Yap-Boz Uygulaması”

Kullanıcının yüklediği bir fotoğrafı yap-boz haline getirip telefonunda bununla oynamasını sağlayacak ve aynı zamanda isterse uygulama üzerinden bu fotoğrafın oynadığı yapboz stilinde mıknatıslı bir çıktısını satın alabilecektir.

(Bundan öz nasıl anlatılabilir bilemiyorum)

Bu bilgi üzerinden potansiyeli ne olur iş yapar mı veya bu fikir size daha başka fikirleri ortaya çıkarmanızı sağlar mı bilemem ama kağıt üzerinde hoş duran bir proje , hayata geçirecek olana bol download’lar ve kazançlar.« « Yazılım Türkçeleştirme – Proje 001 | Sahil » »

Comments are closed