Burak Özçivit Dönerci Dükkanının (Bali Bey) Açılışını Yaptı

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yeni restorantının tanıtımını yakın dostları Murat Dalkılıç ve Murat Boz ile yaptı. Burak Özçivit elleriyle arkadaşlarına döner yedirirken komik anlar yaşandı.

 

Yetenekli oyuncu Burak Özçivit oyunculuk mesleğinin yanı sıra yeni bir kulvara girerek hayranlarını şaşırttı. Burak Özçivit yeni dönerci restorantının tanıtımını yine yakın arkadaşlarıyla beraber yaptı. İşte Burak Özçivit haberleri

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit\’in yeni mesleği ne oldu? Burak özçivit Balibey adında dönerci restoranının açılışını yaptı. Muhteşem Yüzyıl\’da Bali Bey\’i canlandıran Burak Özçivit arkadaşlarının katılımıyla Levent\’te (gültepe) Balibey adında dönerci restoranı açtı.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç da açılışa katıldı. Sevgilisi Merve Boluğur\’u öven Murat Dalkılıç,  \”Merve çok iyi yemek yapar. Bir pudink yapar parmaklarınızı yersiniz. Beni elleriyle besler\” diyerek Murat Boz\’a takıldı. Dalkılıç\’ın \’Merve iyi yemek yapar\’ sözlerini eleştiren Boz, \”Çok şükür yaptığı yemeklerden yemek nasip olmadı\” diyerek espri yaptı.

Anahtar Kelimeler:


Burak Özçivit Fahriye Evcen röportaj | fahriye evcen ve burak özçivit röportaj | burak özçivit resturant nerede |


Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.