Site İçinde Ara


Bilge Oğul – Turan Güneşi

Dünyadaki son savaşın galibi olan Yüce Türk Milleti bu mücadelenin sonuçlarını dünyaya hakim olma heveslisi çin ve yeni roma devletlerine bir türlü anlatamadı.

2665 yılının şafağı sökerken yedi tepeli istanbulun birinci tepesi üzerine kurulu Türk Meclisinde dünyanın ve Türk Milletinin geleceğine karar verilecekti.

Elektromanyetik alanındaki gücüne güvenen yeni Roma’yı nasıl kitlediklerini ve tüm savaş filosunu nasıl ortadan kaldırdığını genel kurmay başkanının anlatmasını beklemek garip olurdu. Bu bilgi çok gizli sınıflandırmasıyla kozmik odaya konuldu.

Yeni romanin capitolunun bir anda yok oldugunu uydudan gören çinli generallerin telaş içindeki çırpınışları pars birlikleri komutanı Çağrı Efeyi nasılda keyiflendirmişti.

Meclise savaş hakkında bilgi vermek için gelecek olan genelkurmay başkanı Hüseyin Tamuyu evlerinde ilk defa görecek olan türk milleti , bu komutan hakkında nice efsaneler duyduysa da yüzünü hiç görmemişti.

Tüm zihinlerin etki altına alınabileceği neredeyse 300 yıldır biliniyor. Beyin dalgaları sıradan bir insanınkine oranla daha karmaşık şekilde çalışan askerler yine de komutan kademesine yükseldiğinde ortada gösterilmeyerek etki altına alınmasının önüne geçiliyordu.

Türk Devletinin en gizli silahı teknolojisi olduğu söylense de aslında askerleriydi.

Irk saflaştırmayı en ileri boyutta asker bireyler üretmede kullanan türk bilim adamlarının mükemmel eserleri olan pars birlikleri bu savaşı kazandıran ana unsurdu.

Türk bilim adamları önce kurt genlerini askerlere eklemenin daha güçlü askerler ortaya çıkarmada en işe yarar yöntem olacağını düşündüler. Denemelerin hepsi boşa gitti…

Saflaşmayan bireylerde kurt genleri iş görmüyordu. Vahşi yönünü dengeleme zorluğu kurt askerleri sahada diğer birlikler için tehlikeli kılmaktaydı.

Sebebin ne olduğu üzerine derin araştırma yapan türk bilimler akademisi bir sonuca varamadı ve proje rafa kalkti.

Bundan 65 yıl önce ruh üzerine calışmalarını yoğunlaştıran Ekber Yıldırım ilk meyvesini pars birliklerinin atası sayılan aslan birliklerinde elde etti. Genetiği saflaştırılmış askerlere aslan bedenin manyetik alanın bir kopyasını eklemeyi başardı.

Ekber Yıldırım çalışmaları sırasında eski kurtçeri projesini de en ince ayrıntısına kadar incelemiş yeni ruh manyetik alanı yaklaşımının başarılı olacağını görmüştü.

Kurtçerilerin ilk atalarındaki sorunlar saha denemelerinde yeni adaylarda görünmedi…

Eski olumsuz havayı dağıtmak için bu birliklere Pars Birlikleri dediler.

Hüseyin Tamu kürsüye söz almak için çıktığında evlerindeki aynıgörüm yansılarında türk milleti neler söyleyeceğini bekliyordu.

“Allahımıza hamdolsun milletimiz varolsun Rahman ve Rahim olanın 99 adıyla ”

Yüce Türk Milleti

Sizin askeriniz olarak var olma şerefini bana bahşeden Allaha şükürler olsun.

Varlığımıza kasteden düşmanlarımıza karşı bize yanımızda olduğunu hissettiren Allaha şükürler olsun.

Bugün iki sevinci beraber yaşamaktayız Turan güneşimiz doğmuştur. Din yurdumuz güven altındadır.

Allah atalarımıza bahşettiği hükümdarlık hakkını sizlere bu devranda yeniden vermiştir…

Anahtar Kelimeler:


esraerolun ıkıncı oğlu kaçyaşında | Şenay akay manken |


« « Anlık İşler Bürosu | Ayakkabı Kutusu » »